ParProgrammu

"Cūkmena detektīvi" ir AS "Latvijas valsts meži" ekoprogramma pirmsskolām. Tās mērķis ir rosināt bērnos atbildību pret vidi, vairojot izpratni par vērtīgo un lieko dabā. Programmas ietvaros bērni kopā ar pedagogu soli pa solim atklāj dažādus meža noslēpumus un kļūst par īstiem Cūkmena detektīviem!

 

Pieteikšanās ekoporgrammai tiek izziņota mācību gada sākumā. Pirmie 100 bērnudārzi, kas piesakās, saņem "Slepeno maisu" no AS “Latvijas valsts meži” ar papildus mācību materiāliem, taču ikviens bērnudārzs var apgūt programmu arī patstāvīgi bez pieteikšanās.

Atsauksmes

Krāslavas PII

Krāslavas PII "Pienenīte"

Paldies par fantastisku projektu un materiāliem! Prieks piedalīties un ar bērniem veikt novērojumus, nostiprināt zināšanas un saikni ar dabu, mežu. Daudz aktivitāšu brīvā dabā! Super!

Lībagu sākumskolas PII

Lībagu sākumskolas PII

Paldies par lielisko mācību programmu, mūsu izglītības iestādē par dabu un apkārtni rūpējas jau no pašas mazākās grupiņas, jo atrodamies lauku teritorijā, kur pieejams gan parks, gan arī mežs. Bērniem ļoti patīk Cūkmena detektīvi! Paldies par šīs programmas popularizēšanu, jo bērni ir mūsu planētas nākotne!

Siguldas PPII “Ābelīte”

Siguldas PPII “Ābelīte”

Piedaloties šajā programmā, bērni var pilnveidot savas zināšanas un prasmes par to, kā rūpēties par dabu – būt ar to draugos. Daba ir mūsu sabiedrotais, un dalība ekoprogrammā ir lieliska iespēja darboties radoši un gūt prieku par padarīto.

Džūkstes pamatskolas PII

Džūkstes pamatskolas PII

Mums ļoti patika darboties pirmā gada programmā. Interesanti un saistoši uzdevumi, praktiski un prātā paliekoši notikumi. Fantastiska atgriezeniskā saite no bērniem!